Stelrad Vertex Plan verticale radiator type 22 2000 x 600 - 2376 Watt (75/65/20) 0275202206
Op voorraad in het hoofdmagazijn
€ 728,00
Product Informatie
| Fabrieksgarantie | 10 Jaar op de radiator |
|---|---|
| Merk | Stelrad / Henrad |
| Aantal Aansluitingen | 2 |
| Bevestigingsmateriaal | Ja |
| Blindstop 1/2" | Ja |
| Kleur | Ral 9016 - Zijdeglans Wit |
| Variant | Flat Series - Vlakke Voorzijde |
| Type / Dikte | Type 22 |
| Soort Aansluiting | Onderkant - Midden |
| Pluggen | Ja |
| Ontluchtingsplug 1/2" | Ja |
| Onderaansluitingen | Ja - Middenonder |
| Materiaal | Staal |
| Houtdraadsbouten | Ja |
| Hoogte | 200 cm |
| Dikte | 10.5 cm |
| Breedte | 60 cm |
Voordat je deze radiator aanschaft, raadpleeg Stelrad vertex plan informatie om te controleren of deze gschikt is voor jou.
Gerelateerde producten
Selecteer items om ze aan het mandje toe te voegen of
-
Witte radiator aansluitset Haaks voor radiatoren met onder aansluitingSpecial Price € 68,99 Regular Price € 86,25 -
Witte radiator aansluitset Recht voor radiatoren met onder aansluitingSpecial Price € 68,99 Regular Price € 86,25 -
BSXL magnetisch 500 mm handdoekenrek voor radiatoren met haakje - WitSpecial Price € 87,27 Regular Price € 91,86 -
BSXL Magneet-line Chroom – Magnetische enkele haak, kleine knopSpecial Price € 28,47 Regular Price € 29,97 -
Chrome radiator aansluitset Haaks voor radiatoren met onder aansluitingSpecial Price € 68,99 Regular Price € 86,25 -
Chrome radiator aansluitset Recht voor radiatoren met onder aansluitingSpecial Price € 68,99 Regular Price € 86,25