Henrad everest plan 8 | 900x1200 T22 - 3559 watt | 0652092212
Op voorraad in het hoofdmagazijn
Special Price
€ 615,74
Regular Price
€ 648,15
Product Informatie
| Artikelnummer | H1229001200 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie | 10 Jaar op de radiator |
| Merk | Henrad / Stelrad |
| Rooster & Zijbekleding | Ja - is voorgemonteerd |
| Aantal Aansluitingen | 8 |
| Bevestigingsmateriaal | Ja |
| Blindstop 1/2" | Ja |
| Kleur | Ral 9016 - Verkeerswit |
| Variant | Flat Series - Vlakke Voorzijde |
| 90° / 70° C Wattage | 3559 |
| 75° / 65° C Wattage | 2823 |
| Gewicht | 61.9 kg |
| Type / Dikte | Type 22 |
| Soort Aansluiting | Onderkant - Midden/Rechts/Links |
| Pluggen | Ja |
| Ontluchtingsplug 1/2" | Ja |
| Onderaansluitingen | Ja |
| Materiaal | Staal |
| Houtdraadsbouten | Ja |
| Hoogte | 90 cm |
| Dikte | 10.5 cm |
| Breedte | 120 cm |
Gerelateerde producten
Selecteer items om ze aan het mandje toe te voegen of
-
Eco 8 Thermostatisch aansluitpakket 1Special Price € 44,50 Regular Price € 55,64 -
-
90cm Handdoekhouder voor paneelradiator - Wit handdoekrek 90cm breed geschikt voor roosterradiatorSpecial Price € 24,94 Regular Price € 65,00 -
Eco 8 Thermostatisch aansluitpakket 2Special Price € 44,50 Regular Price € 55,64 -
Witte radiator aansluitset Haaks voor radiatoren met onder aansluitingSpecial Price € 68,99 Regular Price € 86,25 -
Witte radiator aansluitset Recht voor radiatoren met onder aansluitingSpecial Price € 68,99 Regular Price € 86,25 -
Chrome radiator aansluitset Haaks voor radiatoren met onder aansluitingSpecial Price € 68,99 Regular Price € 86,25 -
Chrome radiator aansluitset Recht voor radiatoren met onder aansluitingSpecial Price € 68,99 Regular Price € 86,25