400x1000 T33 - 2299 watt | Henrad everest Line 8 Radiator
Op voorraad in het hoofdmagazijn
Special Price
€ 1.003,43
Regular Price
€ 1.056,25
Product Informatie
| Artikelnummer | H11334001000 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie | 10 Jaar op de radiator |
| Merk | Henrad / Stelrad |
| Rooster & Zijbekleding | Ja - is voorgemonteerd |
| Aantal Aansluitingen | 8 |
| Bevestigingsmateriaal | Ja |
| Blindstop 1/2" | Ja |
| Kleur | Ral 9016 - Verkeerswit |
| Variant | Linea Series - Gegroefde Voorzijde |
| 90° / 70° C Wattage | 2299 |
| 75° / 65° C Wattage | 1694 |
| Gewicht | 33 kg |
| Type / Dikte | Type 33 |
| Soort Aansluiting | Onderkant - Midden/Rechts/Links |
| Pluggen | Ja |
| Ontluchtingsplug 1/2" | Ja |
| Onderaansluitingen | Ja |
| Materiaal | Staal |
| Houtdraadsbouten | Ja |
| Hoogte | 40 cm |
| Dikte | 16 cm |
| Breedte | 100 cm |
Gerelateerde producten
Selecteer items om ze aan het mandje toe te voegen of
-
-
70cm Handdoekhouder voor paneelradiator - Wit handdoekrek 70cm breed geschikt voor roosterradiatorSpecial Price € 19,51 Regular Price € 60,00 -
Witte radiator aansluitset Haaks voor radiatoren met onder aansluitingSpecial Price € 68,99 Regular Price € 75,00 -
Witte radiator aansluitset Recht voor radiatoren met onder aansluitingSpecial Price € 68,99 Regular Price € 75,00 -
Chrome radiator aansluitset Haaks voor radiatoren met onder aansluitingSpecial Price € 44,50 Regular Price € 75,00 -
Chrome radiator aansluitset Recht voor radiatoren met onder aansluitingSpecial Price € 44,50 Regular Price € 75,00